Seminarji TehDNA

From Wiki FKKT

(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
Line 5: Line 5:
# Mutageneza (16.10.), 3 seminarji:
# Mutageneza (16.10.), 3 seminarji:
# Izražanje na površini (23.10.), 3 seminarji:
# Izražanje na površini (23.10.), 3 seminarji:
-
# Dvohibridni sistemi (30.10.), 3 seminarji: 1.Rok Štemberger
+
# Dvohibridni sistemi (30.10.), 3 seminarji:
# Mikromrežne tehnologije (6.11.), 3 seminarji:
# Mikromrežne tehnologije (6.11.), 3 seminarji:
# GSO v agronomiji (13.11.), 3 seminarji: 1. Niki Bursič, 2. Petra Malavašič, 3. Jernej Mustar
# GSO v agronomiji (13.11.), 3 seminarji: 1. Niki Bursič, 2. Petra Malavašič, 3. Jernej Mustar
# Transgenske živali (27.11.), 3 seminarji: Andrea Grof, Eva Lucija Kozak, Špela Pohleven
# Transgenske živali (27.11.), 3 seminarji: Andrea Grof, Eva Lucija Kozak, Špela Pohleven
-
# Izvorne celice (4.12.), 4 seminarji: Sara Primec, Alja Zottel, Tjaša Goričan
+
# Izvorne celice (4.12.), 4 seminarji: Sara Primec, Alja Zottel, Tjaša Goričan, Rok Štemberger
# DNA-diagnostika (11.12.), 4 seminarji: Tina Gregorič , Eva Knapič, Veronika Jarc
# DNA-diagnostika (11.12.), 4 seminarji: Tina Gregorič , Eva Knapič, Veronika Jarc
# Forenzika, arheologija, sistematika (18.12.), 3 seminarji: Matja Zalar
# Forenzika, arheologija, sistematika (18.12.), 3 seminarji: Matja Zalar
# Mikromreže, genomike (8.1.), 3 seminarji:
# Mikromreže, genomike (8.1.), 3 seminarji:
# Gensko zdravljenje s. lat. (15.1.), 3 seminarji: Ana Dolinar
# Gensko zdravljenje s. lat. (15.1.), 3 seminarji: Ana Dolinar

Revision as of 15:11, 8 October 2013

Seminarje iz Tehnologije DNA bo v študijskem letu 2013/14 vodila asist. dr. Helena Čelešnik.

Seznam tem za seminarje:

  1. Mutageneza (16.10.), 3 seminarji:
  2. Izražanje na površini (23.10.), 3 seminarji:
  3. Dvohibridni sistemi (30.10.), 3 seminarji:
  4. Mikromrežne tehnologije (6.11.), 3 seminarji:
  5. GSO v agronomiji (13.11.), 3 seminarji: 1. Niki Bursič, 2. Petra Malavašič, 3. Jernej Mustar
  6. Transgenske živali (27.11.), 3 seminarji: Andrea Grof, Eva Lucija Kozak, Špela Pohleven
  7. Izvorne celice (4.12.), 4 seminarji: Sara Primec, Alja Zottel, Tjaša Goričan, Rok Štemberger
  8. DNA-diagnostika (11.12.), 4 seminarji: Tina Gregorič , Eva Knapič, Veronika Jarc
  9. Forenzika, arheologija, sistematika (18.12.), 3 seminarji: Matja Zalar
  10. Mikromreže, genomike (8.1.), 3 seminarji:
  11. Gensko zdravljenje s. lat. (15.1.), 3 seminarji: Ana Dolinar
Personal tools