Seminarji TehDNA

From Wiki FKKT

(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
Line 4: Line 4:
# Mutageneza (16.10.) (povzetek in porocilo lahko oddate v pon., 14.10), 3 seminarji: 1. Urban Bezeljak
# Mutageneza (16.10.) (povzetek in porocilo lahko oddate v pon., 14.10), 3 seminarji: 1. Urban Bezeljak
-
# Izražanje na površini (23.10.), 3 seminarji: 1. Mitja Crček
+
# Izražanje na površini (23.10.), 3 seminarji: 1. Mitja Crček, 2. Klara Tereza Novoselc
# Dvohibridni sistemi (30.10.), 3 seminarji: 1. Katja Kovačič 2. Barbara Žužek 3. Bernarda Majc
# Dvohibridni sistemi (30.10.), 3 seminarji: 1. Katja Kovačič 2. Barbara Žužek 3. Bernarda Majc
# Mutageneza, izražanje na površini ali dvohibridni sistemi (6.11.), 3 seminarji: 1. Valter Bergant, 2. Ana Kapraljević, 3. Tjaša Blatnik
# Mutageneza, izražanje na površini ali dvohibridni sistemi (6.11.), 3 seminarji: 1. Valter Bergant, 2. Ana Kapraljević, 3. Tjaša Blatnik

Revision as of 21:19, 8 October 2013

Seminarje iz Tehnologije DNA bo v študijskem letu 2013/14 vodila asist. dr. Helena Čelešnik.

Seznam tem za seminarje:

  1. Mutageneza (16.10.) (povzetek in porocilo lahko oddate v pon., 14.10), 3 seminarji: 1. Urban Bezeljak
  2. Izražanje na površini (23.10.), 3 seminarji: 1. Mitja Crček, 2. Klara Tereza Novoselc
  3. Dvohibridni sistemi (30.10.), 3 seminarji: 1. Katja Kovačič 2. Barbara Žužek 3. Bernarda Majc
  4. Mutageneza, izražanje na površini ali dvohibridni sistemi (6.11.), 3 seminarji: 1. Valter Bergant, 2. Ana Kapraljević, 3. Tjaša Blatnik
  5. GSO v agronomiji (13.11.), 3 seminarji: 1. Niki Bursič, 2. Petra Malavašič, 3. Jernej Mustar
  6. Transgenske živali (27.11.), 3 seminarji: 1. Andrea Grof, 2. Eva Lucija Kozak, 3. Špela Pohleven
  7. Izvorne celice (4.12.), 4 seminarji: 1. Sara Primec, 2. Alja Zottel, 3. Tjaša Goričan, 4. Rok Štemberger
  8. DNA-diagnostika (11.12.), 4 seminarji: 1. Tina Gregorič , 2. Eva Knapič, 3. Veronika Jarc, 4. Jana Verbančič
  9. Forenzika, arheologija, sistematika (18.12.), 3 seminarji: 1. Matja Zalar, 2. Andreja Bratovš, 3. Maja Remškar
  10. Mikromreže, genomike (8.1.), 3 seminarji: 1. Andrej Vrankar, 2. Filip Kolenc 3. Nastja Štemberger
  11. Gensko zdravljenje s. lat. (15.1.), 3 seminarji: 1. Ana Dolinar 2. Staša Komljenovič, 3. Katarina Uršič
Personal tools